1. Ar bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu
Maksājuma rekvizīti: UAB RYKAS
konta nr. (IBAN): LT963500010016091672  
SWIFT: EVIULT2VXXX
banka: PAYSERA.LT UAB

2. Ātrie norēķini, izmantojot Paysera saskarni “bank-link”
Īpaši ātri un droši norēķini. Maksājumi notiek reālā laikā. Izvēloties šo maksājuma veidu, Jūs savā bankas lappusē redzēsiet noformētu pārskaitījumu, kas būs tikai jāapstiprina. Šis maksājuma veids ir pieejams valstīs, kur ir aktīva Paysera norēķinu sistēma.

3. Maksājums skaidrā naudā vai ar bankas karti kurjeram
Ja izvēlējāties maksāt kurjeram, kurš piegādās preci uz Jūsu norādīto adresi, šis pakalpojums ir par papildu samaksu – tam tiek piemērota skaidrās naudas administrēšanas maksa papildus piegādes cenai. Šis maksājuma veids nav pieejams visās valstīs. 

4.  Samaksa skaidrā naudā vai ar bankas karti, saņemot preces mūsu birojā
Kad saņemsiet paziņojumu, ka prece ir sagatavota saņemšanai, ierodieties mūsu birojā, kur par preci varēsiet samaksāt skaidrā naudā vai ar bank.

5. Ātrs un drošs maksājums, izmantojot PayPal

Izvēloties šo maksājuma veidu, jūs automātiski tiksiet novirzīts uz maksājuma lapu, un tiks izveidots maksājuma rīkojums, kas jums tikai jāapstiprina. Norēķinoties caur PayPal, jūs varat norēķināties tieši no sava PayPal konta. Ja jums nav PayPal, jūs varat norēķināties ar kredītkarti vai debetkarti kā viesis.
Ja jūs nevarat maksāt, izmantojot Paypal, sazinieties ar mums, mēs nosūtīsim informāciju, kas nepieciešama maksājuma veikšanai.


6. Maksājums ar kredītkarti, izmantojot PayPal.
Ja jums nav PayPal konta, varat izvēlēties maksāt ar kredītkarti, izmantojot PayPal. Jums ir jābūt kartei, kas ļauj veikt maksājumus tiešsaistē. Veicot pasūtījumu, izvēlieties maksājuma veidu PayPal. Jūs tiksiet novirzīts uz drošo vietni PayPal.com. Jūs izvēlaties: Vai jums nav PayPal konta? Maksājiet ar debetkarti vai kredītkarti kā PayPal viesis. Ievadiet visu informāciju, kas nepieciešama maksājumiem ar jūsu kredītkarti. Vietne ir pilnībā aizsargāta, PayPal ir ļoti uzticams pakalpojums ar augstu reputācijas līmeni. Jūsu kartes informācija mūs nekad nesasniegs, maksājums pilnībā tiek uzticēts PayPal maksājumu portālam.
7. Maksājumi ar kredītkarti vai debetkarti.
Maksājiet ar visām galvenajām kredītkartēm un debetkartēm VISA, MasterCard, Maestro, Carte Bleue un daudz ko citu ar visaugstākā līmeņa datu drošības standartiem. Darījumi ir aizsargāti.